Hakkımızda

Konut Satışında Lider Firma

 

Firmamız kaliteli hizmet garantisi ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız yılların deneyimi ile Ordu ili Şarkiye Mahallesinde hizmet vermektedir. Emlak, gayrimenkul, inşaat, proje gibi konut alanında her ne varsa çözüm üreten firmamız sektörde hızlı kurumsal hizmetler vermeyi amaçlamaktadır.

 

 Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmetleri

 

 Kurumsal firmamız emlak, gayrimenkul ve konut yapı sistemlerine çözüm getirmek amacıyla kurulmuştur. Müşterilerimizin isteklerine ve yaşam tarzlarına uygun yapıları Ordu gayrimenkul hizmeti ile satışa sunuyoruz. Kişilerin talep ve dilekleri doğrultusunda seçim yapmaları adına yön veren bir kuruluş olarak çıktığımız yolda Ordu yatırım olarak da gayrimenkulü yatırıma dönüştürmeniz için çalışıyoruz. İster yatırım amaçlı ister kullanım amaçlı olsun yapılar bizim çözüm yerimizdir. Sizlere arzularınızı karşılayan çözüm getirmek için Altınordu konut hizmetlerini sunuyoruz.

 

 Misyonumuz

 

 Kurumsal bir çözüm anlayışı ile yola çıkan firmamız alanında uzman deneyimli personeller ile hizmet sunmaktadır. Yapı sektöründe lider olma hedefi ile yola çıkan firmamız kaliteden taviz vermeden Ordu inşaat işlerinde etkili çözümler üretmektedir. Gayrimenkul hizmetlerinde müşterilere yönelik Ordu proje çözümlerine de katkı sağlayan firmamız müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

 

 Vizyonumuz

 

 Kurumsallıktan taviz vermeden kaliteli hizmet sunma yolunda Ordu konut projeleri üretmekteyiz. Hedefimiz müşterilerin sürekliliği esasına dayanmaktadır. Kurumsallıktan taviz vermeden Ordu yapı hizmetleri sunmak amacıyla İstanbul merkezli firmamız alanında uzman personelle çalışmaktadır.